LED - Дворик

Освітлення та товари для дому
Киев:
+38 (098) 303-14-43
+38 (066) 219-91-42
+38 (067) 268-01-66
Черновцы:
+38 (068) 056-70-87
+38 (066) 153-16-14

Главное меню

Організація освітлення в кабінеті директора

Під час розробки дизайну інтер’єра в кабінеті керівника воконується підбір необхідних світильників. Можна сказати, що кабінет директора  - це його друга оселя. Тому що він знаходиться на своєму робочому місці більшу частину робочого дня – це приміщення повинно бути як комфортним, так і затишним водночас. Тут, наприклад, директор з персоналу може заповнювати журнал або проводити співбесіди з новими працівниками. Якщо це кабінет генерального директора, тоді він повинен бути освітлений досить добре, тому що тут часто ведуться перемови  і присутні люди, з якими укладаються важливі угоди. З чого ж почати вибір освітлення?

Кабінет керівника може мати декілька джерел освітлення:

  1. Загальне світло
  2. Підсвітка стін
  3. Місцеве світло на робочому столі.

В залежності від розташування вікон та їх розмірів, а також від загального інтер’єру, можна зробити акцент  на одному або двох варіантах освітлення. Стіну, наприклад, можна підсвітити тоді, коли на ній знаходиться щось, на що потрібно звернути увагу. Якщо кабінет розділити умовно на дві частини: в одній частині буде робочий стіл директора, а в іншій – стіл та диван для прийому відвідувачів, тоді кожна частина повинна мати окреме освітлення. Для цього можна використовувати світлодіодні лампи, які будуть кріпитися на стелю.

Для того, щоби в приміщенні було комфортно, створюється рівномірне освітлення з-за допомогою прозорих абажурів на люстрах. Можна придбати спеціальні плафони, що будуть розсіювати світло. Скільки б не було джерел світла, всі вони повинні бути гармонічні одне до одного. В жодному разі не можна допускати різкого контрасту світла, тому що це призводить до втоми та може дратувати.

Окрім штучного освітлення, важливо пам’ятати і про природнє, що надходить до приміщення крізь вікно. Саме тому важливо розташовувати робочий стіл якнайближче до віконного отвору. Чудовий варіант, якщо денне світло від вікна буде потрапляти з лівої сторони.

Чим би не займався керівник, чи то НRдиректор, або ж генеральний директор, дизайн його кабінету мусить бути добре продуманий, а елементи освітлення повинні надавати приміщенню затишок та тепло.