LED - Дворик

Освітлення та товари для дому
Киев:
+38 (098) 303-14-43
+38 (066) 219-91-42
+38 (067) 268-01-66
Черновцы:
+38 (068) 056-70-87
+38 (066) 153-16-14

Главное меню

Как повесить бра самому

ЯК ПОВІСИТИ БРА. До складу стандартного бра входить абажур, площадка для кріплення та корпус. Таку конструкцію має більша частинасучасних світильників, тому й порядок дійпід час монтажу аналогічний описаному в нашому матеріалі.

1. Перший крок установки бра – це відключення подачі енергії в місці монтажу. Для цього потрібно вимкнутив щитку автоматичний вимикач, котрий відповідає за потрібну нам групу світильників. Якщо вимикачі не підписані, тоді необхідно вимкнути то один, то інший, та перевіряти при цьому напругу на проводі з фазою, що йде до світильника. Як правило, він білий чи коричневий. Перевірити напругу можна за допомогою індикаторної викрутки. Важливий момент: не починайте монтаж бра, не вимкнувши електричну енергію. Це небезпечно для життя.

2. Потім потрібно прикласти площадку кріпленнядо того місця, де буде встановлюватися бра, та помітити положення майбутніх отворів. Отвори для кріплення повиннізнаходитися так, щоб при  дотримуванні правил вертикального підведенняпроводу живленнядо світильника не можливо було би попасти в кабельпід час їх свердління.

3. В залежності від того, який матеріал стіни для установки бра, підбирається належне кріпленняі інструмент для монтажу. Коли стіна бетонна з декором «під цеглу», то в якості інструменту використовуйте перфоратор, а площадку кріпіть на дюбель - цвях. Даний тип кріплення також буде актуальним для любих твердихнесучих стін, таких, як цегла, камінь чи бетон. Для м’якої ж основи, для прикладу, піно блоків, дерева та інших,  для монтажу світильника підходять шурупи.

4. А тепер, безпосередньо, про те, як правильно підключити бра. Спочатку потрібно обрізати кабель живлення в довжину, залишивши 10-12 сантиметрів, зняти з нього ізоляціюта зачистити кінці проводівприблизно на 5-7 міліметрів.

5. Потім потрібно розібрати клемну колодку світильника, що складається з двох частин. Перша частина являє собою основуз клемами, в них вже з’єднані проводи, котрі ідуть безпосередньо до патронів обладнання. Друга ж частина – це зовнішній корпус з захисним кожухом для ввідних живлячих проводів.

6. Потім потрібно надітина живлячий ввідний кабель другу частину колодки з клемами,що має захисний кожух.

7. Наступна стадія – це з’єднання проводів в клемах. До колодки з проводами синього кольору, котрий виходить з бра, підключаємо нуль. Провід з нулем переважно синього кольору. До колодки ж з коричневим проводом потрібно підключити провід з фазою, котрий живить провідник. Після, виконавши усі операції, можна закрити зовнішнім корпусом колодкуз клемами.

8. Як повісити бра. Зафіксувати корпус світильника можна двома болтами чи іншими елементами кріплення, в залежності від матеріалу стіни. Це розглядалося раніше в описі.

9. Насамкінець, залишається лише встановити абажур світильника. Для цього потрібно прикласти його до вже закріпленого на стіні корпусуосвітлювального виробу, поєднавши при цьому посадочні місця для фіксуючого кріпленняв абажуру та корпусу. Потім необхідно закрутитиболти чи інше кріплення, простіше всього це здійснити через верх бра, тому що через форми настінних світильниківзверху набагато більше вільного місця.

10. Процес установки бра закінчений. Тепер залишилося лише вкрутити лампита включити подачу електроенергії, щоби перевірити роботу світильника.