LED - Дворик

Освітлення та товари для дому
Киев:
+38 (098) 303-14-43
+38 (066) 219-91-42
+38 (067) 268-01-66
Черновцы:
+38 (068) 056-70-87
+38 (066) 153-16-14

Главное меню

ЖКХ освещение

ОСВІТЛЕННЯ ЛЕД В ЖКХ.

Світлодіодні світильники – порівняно новий напрямок в освітленні.

В наш проблема економії електроенергії має важливу роль в нашому житті. Енергоспоживання в усьому світістрімко росте. Для прикладу, споживання електроенергії в Україніза останні роки виросло в 1,5 рази, і набирає обертів.

Головне питання, яке виникає, що вигідніше: збільшення генеруючих потужностей чи зниження споживання енергії, і не в останню чергув освітленні.

За статистикоюна освітлення витрачається до 20% від загального споживання електроенергії. При цьому, вже підрахували, що на вироблення лишнього кіловату електричної енергії коштів витрачається до 4 разів більше, ніж на економію того ж кіловату

Відмічаємо,що ціна на електроенергію постійно росте,що являється проблемою економії багатьох підприємств нашої країни. З метою економії, в освітленні потрібно запроваджувати напівпровідникові світлотехнічні вироби, котрі використовуються в освітленнірізних об’єктів.

Питання використання енергозберігаючих пристроївта технологій в ЖКХ дуже актуальне . З введенням точного облікуспоживання електроенергії в житлових будинках, дасть можливість визначити кількість витраченої енергії  на освітлення коридорів ісходових кліток. В такій ситуації і житлово – комунальне управління, тай самі проживаючі в будинкустають зацікавленими в використанні енергозберігаючих технологій та світлодіодних світильників в освітленні ЖКХ.

Світлодіодна індустрія розвивається швидкими темпами. В наш час діоди, що видають більше 100 люмен на ватт (лм/Вт) стали вже нормою. Як приклад, звичайна лампочка розжарюваннявидає приблизно 10-12 лм/Вт.

Сьогодні світлодіодне освітлення використовується в освітленні вулиць та в середині приміщення, поступово стає нормоюта готується витіснити з ринку не тільки лампи розжарювання, але й, так звані, енерго економні ртутні чи люмінесцентні лампи. Найпопулярніше в наш час використовуються лед прожектори різної потужності.

В чому вигода використання в ЖКХ діодного освітлення:

• великий строк служби світлодіодного освітлення (строк безперервної роботисвітильника не менше 100 000 годин, що має еквівалент 20 рокам експлуатації, при 12 годинній роботі в день, що на два порядки перевищуєстрок служби звичайних ламп розжарювання).

    • більша економія споживчої електроенергії (завдяки високому КПД світлодіодів), економія в окремих випадках до 80%;

    • екологічна безпека (не потребують спеціальної утилізації, тому що діоди не мають небезпечних речовин);

    • не потребують обслуговуванняна протязі всього періоду експлуатації;

    • конструкція світильників вібростійка, що дає можливість їх використовувати на виробництві та мобільних об’єктах;

    • відсутнє шкідливе випромінювання;

    • широкий діапазон робочих температур -60 …+ 40 °С;

    • відсутність стробоскопічного ефекту (мерехкотіння);

    • можливість регулювання рівняосвітленості або підтримкизаданого рівняна протязі доби;

    • миттєвий запуск та відсутність великого току запуску;

    • спектр випромінювання близький до сонячного світла, що покращує передачу кольорута нічне бачення;

    • направленість випромінювання.