LED - Дворик

Освітлення та товари для дому
Киев:
+38 (098) 303-14-43
+38 (066) 219-91-42
+38 (067) 268-01-66
Черновцы:
+38 (068) 056-70-87
+38 (066) 153-16-14

Главное меню

Лед освітлення - краще рішення нашого часу

ЧОМУ ДІОДНА ПРОДУКЦІЯ КРАЩА НА ДАННИЙ ЧАС.

1. Довгий строк експлуатації.Строк експлуатації діодів більше 50 000 годин (підтверджено випробуваннями). При цьому, на протязі усього строку служби не міняють основні характеристики: силу та випромінювання світла.

2.  Низьке енергоспоживання.В порівнянні з лампами розжарювання, ДРЛ таДНаТзнижується енергоспоживаннявід 2 до 4 разів.

3.     Висока ефективність світлового потоку.Світлова віддача діода від 60 до 100 лм/Вт. Є можливість регулюватисвітловий потік за рахунок зниження питомої напругиі направляти світловий потікза допомогою спеціальної оптики.

4.     Високий індекс передачі кольорів.Світлодіодні світильники забезпечуютькращу видимість освітлювальнихоб’єктів та їх передачу кольору. Обладнання з світлодіодним освітленняммають температуру від «холодного білого» до «теплого білого» кольору. В порівнянні зсамим популярним на сьогоднісвітильником жовтого спектру, білий світить кращев нічний час, сприйняття кольорівне впливає на зорове відчуття.

5.     Відсутність пускового току.Вмикання обладнанняна світлодіоднах не давить наелектромережу при вмиканні. Це дозволяє суттєво зменшитирозмір кабелю, що буде використовуватися.

6.     Відсутність старінняобладнання освітлення на діодах.На протязі всьогоексплуатаційного періодусвтлодіодного освітленнясила світлового потокуне зменшується, немає поламок елементів світильника за причиною відсутностіпускового току.

7.     Широкий діапазонробочої напруги. Світлодіодні світильники працюють при напрузі від 120 В до 280 В. При цьому скачки в напрузіне впливають на роботу світлодіодів.

8.     Миттєве включення під час подачі напруги.

9.     Відсутній стробоскопічнийефект (пульсація світлового потоку).

10.  Відсутність ультрафіолетовоговипромінювання.За рахунок цього не буде вигоранняоб’єктів, що освітлюється. Дана особистість особливо цінна для освітлення торгових залів.

11.  Нагрівання освітлювального просторувід світлодіодного світильниканижче на 45-60 % чим від ламп. Це дає можливість знизити витратина кондиціонуванняі вентиляцію приміщень. Вивільню додатковіелектричні потужності.

12.  Екологічна безпека. Світлодіодні світильники абсолютноне шкідливі. Не шкодять навколишньому середовищу, не потребують спеціальної утилізації.

13.  Експлуатаційна економія. Немає необхідності замінита обслуговування світлодіодних світильників на протязі довгого строку служби. Це дозволяє досягти значноїекономії на оплаті праціобслуговуючого песоналу, допоміжної техніки.

14.    Надійність, вібростійкість.Висока механічна стійкість. Корпус світлодіодних світильниківвиконаний з ударостійкого полікарбонату, світло діоди маютьінтегровані лінзи, немає необхідностів захисному склі, скляній колбі.

15.  Можливість працюватив широкому діапазоні температур. Максимальна надійністьв складних умовахзовнішнього середовища. Температурний режим не впливає на час запускуобладнання з освітленням  на світлодіодах.

16.  Широкий спектр використання. Універсальність модифікацій світлодіодноїпродукції забезпечуєшироке використання. Завдячуючи компактним розмірам, різноманітним кольорам і формамдіодна продукція використовується для зовнішнього (автомобільні дороги, вулиці, тунелі, будинки) і внутрішнього  (офіси, торгові  зали, виробничі та побутові приміщення) освітлення, дизайнерських, ландшафтних та архітектурних проектахв якості декоративнихджерел світла для оформлення жилих та офісних приміщень, вітрин магазинів, освітлення торгового обладнання, світлового маркування проходів, коридорів, доріжок, сходів, фонтанів, будівель, для трансляції рекламних кліпівта іншої графічної інформаціїта анімації, а також побудовимедіа - фасадівбудівель та багато іншого.

17.  Вся світлодіодна продукція сертифікована.