LED - Дворик

Освітлення та товари для дому
Киев:
+38 (098) 303-14-43
+38 (066) 219-91-42
+38 (067) 268-01-66
Черновцы:
+38 (068) 056-70-87
+38 (066) 153-16-14

Главное меню

Що таке світлодіодна стрічка

Світлодіодна стрічка–це гнучка стрічка, що являє собою плату з контактами, на ній розміщені SMD діоди на деякій відстані один від одного. Для обмеження току що протікає на стрічці припаяні резистори. Світлодіодна стрічка –це потужний інструментдизайнерів та проектних компаній, а також тих, хто хоче добавити стилю в своєму будинку, візуально розширити простір, закрити від очей джерело світла, залишивши лише рівномірне освітлення. Світлодіодне підсвічування стелі роблять самеза її допомогою.

Світлодіодні стрічки випускаютьсярізних видів: 

1. - на самоклеючій основі (Вам достатньо зняти захисний шарта приклеїти світлодіодну стрічку на потрібну площину, вигнувши її в любому положенні) та–без клейового шару (герметичні стрічки ip68, для кріплення використовуютьсяспеціальні пластикові скоби),   2. –вологозахищені  IP65 (використовуються для підсвічування в ванній, над раковиною, там, де є можливість попадання на неї води),  

3. - герметична IP67 и IP68 (для освітлення у вологих приміщеннях, таких як ванна, баня або під водою)

4.  – відкрита стрічка (для підсвічування інтер’єру, освітлення всередині приміщення, підсвічування стелі); 

5. –багатобарвна світлодіодна RGB стрічка (ви можете міняти колір підсвічуванняза допомогою RGB-контролера) чи  - однокольорова (можливе регулювання яскравостіза допомогою димеру);   и др. 

В різних світлодіодних стрічкахвикористовують різну кількістьі різний тип світлодіодів. Самі поширені з них 3528 и 5050. Дане маркування значитьгабаритний розмір діоду, тобто, 3,5мм*2,8мм та 5мм*5мм. Світлодіоди типу 3528 мають пластиковий корпус, всередині якого встановлений один кристал - діод. Сітлодіоди типу 5050 мають в пластиковому корпусі три кристали, за рахунок чого світять набагато яскравіше. Кількість світло діодів в стрічціможе бути від 60 до 120 шт./метр типа 3528 и от 30 до 60 типа 5050. Також існують двох ряднісвітлодіодні стрічки, де кількість світло діодів подвоюється.Стрічка може мати різний колір освітлення: білий холодний, білий теплий, жовтий, зелений, червоний, синій, рожевий, ультрафіолетовий, інфрачервоний. Все стрічки упаковані в індивідуальну упаковку по 5 метрів.

Основні переваги світлодіодної стрічки:

Низьке споживання енергії;

Довгий строк використання (більше 10 років);

Можливість надавати практично любої форми стрічці, посторюючи контури вашої стелі;

Можливість різки стрічки на відрізки потрібної довжини (по 3 діоди або 5см);

Направлений рівномірнийрозподіл світла, ідеальне для підсвічуваннята реклами;   

Широкий спектр вибору кольорів;

Повна відсутність інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання (якщо це, звичайно, не спеціалізована стрічкаінфрачервоного чи ультрафіолетового освітлення);

Пожежна та екологічна безпека–діоди не мають ртутіі набагато менше виділяють тепла порівнюючи з лампами розжарювання;

Кольорова стійкість–світлодіоди не міняють свого кольоруна протязі експлуатаційного періоду;

Відсутність радіоперешкод–не впливають на передачутелевізійних сигналів.