LED - Дворик

Освітлення та товари для дому
Киев:
+38 (098) 303-14-43
+38 (066) 219-91-42
+38 (067) 268-01-66
Черновцы:
+38 (068) 056-70-87
+38 (066) 153-16-14

Главное меню

Як підібрати додому картину

Первая любовь

Репродукція (фр.reproduction — відтворення) — масове відтворення художнього чи фотографічного оригіналу поліграфічним методом, переважно в зменшеному масштабі.

Репродукція (фр.reproduction — відтворення) — масове відтворення художнього чи фотографічного оригіналу поліграфічним методом, переважно в зменшеному масштабі. Сама основна ціль репродукції – це зберегти оригінальність об'єкту, максимально точно передати його вигляд. Під час виготовлення репродукцій картин використовують своєрідну техніку освітлення, при якій максимально точно передаються кольори та відтінки. При цьому сама картина освітлюється рівномірно.

В зв'язку зі своїм недорогим кошторисом вони завоювали своє місце на ринку, так як дозволяють передати всю велич оригіналу. Зараз під час виготовлення такого виду продукту використовують найякісніші фарби, які в принципі стійкі до перепадів температур та вологи. Більшість авторів (відомих та менш відомих) давно вже поселилися в будинках людей. Як правило, після походів до музеїв або галерей, кожна людина бажає залишити і собі на пам'ять щось з великого.

Також репродукції незамінні і при оформленні дизайнів будинків та квартир. Так як своїв обширним асортиментом дозволяють дизайнеру вирішити поставлені перед ним завдання. Репродукції, як правило, оформляють в багетні рами. Це надає картині закінченного і унікального вигляду. Рамки бувають різних тональностей та виглядів. Кожний інтер'єр потребує свого. Тому в цьому питанні кожна людина сама вибирає що їй конкретно необхідно.

В нашому магазині ми пропонуємо на Ваш вибір більше 1000 малюнків різних розмірів. Печатних та гобеленових репродукцій. Приємного вибору.