LED - Дворик

Освітлення та товари для дому
Киев:
+38 (098) 303-14-43
+38 (066) 219-91-42
+38 (067) 268-01-66
Черновцы:
+38 (068) 056-70-87
+38 (066) 153-16-14

Главное меню

Статьи

Як зайнятися енергозбереженням у себе в домі

Одним з шляхів енергозбереження в освітлювальній техніці, особливо у сфері побутового освітлення, є використання світлодіодних ламп, які використовуються для прямої заміни ламп розжарювання, так звані ретрофітні лампи, об’єм виробництва та номенклатура котрих з кожним роком росте.

Як вибрати світлодіодний Led світильник

Необхідність переходу на світлодіодне освітлення вже не викликає сумнівів майже ні у кого. Хоча світлодіодний світильник дорожче чим світильник типу ДНАТ і ДРЛ, але він окупається в середньому за 9 -18 місяців, служить мінімум 20 років і весь цей час економить гроші власника. Світлодіодний світильник - це на сьогодні найвигідніше вкладення грошей для споживача. Мало такого устаткування, яке б окупалося за рік і приносило б 10-20 кратне покриття інвестиційних витрат за термін служби.

Організація освітлення в кабінеті директора

Під час розробки дизайну інтер’єра в кабінеті керівника воконується підбір необхідних світильників. Можна сказати, що кабінет директора  - це його друга оселя. Тому що він знаходиться на своєму робочому місці більшу частину робочого дня – це приміщення повинно бути як комфортним, так і затишним водночас. Тут, наприклад, директор з персоналу може заповнювати журнал або проводити співбесіди з новими працівниками. Якщо це кабінет генерального директора, тоді він повинен бути освітлений досить добре, тому що тут часто ведуться перемови  і присутні люди, з якими укладаються важливі угоди.

оформлення квартири в стилі лофт

Мрія мешканця міста – квартира в стилі лофт

Яким бачить себе молодий та активний мешканець великого міста? Безумовно, людиною сучасних поглядів на життя, яка має успіх в улюбленій справі та не позбавлена творчого таланту.

Как повесить бра самому

ЯК ПОВІСИТИ БРА. До складу стандартного бра входить абажур, площадка для кріплення та корпус. Таку конструкцію має більша частинасучасних світильників, тому й порядок дійпід час монтажу аналогічний описаному в нашому матеріалі.

ЖКХ освещение

ОСВІТЛЕННЯ ЛЕД В ЖКХ.

Світлодіодні світильники – порівняно новий напрямок в освітленні.

В наш проблема економії електроенергії має важливу роль в нашому житті. Енергоспоживання в усьому світістрімко росте. Для прикладу, споживання електроенергії в Україніза останні роки виросло в 1,5 рази, і набирає обертів.

Головне питання, яке виникає, що вигідніше: збільшення генеруючих потужностей чи зниження споживання енергії, і не в останню чергув освітленні.

Лед освітлення - краще рішення нашого часу

ЧОМУ ДІОДНА ПРОДУКЦІЯ КРАЩА НА ДАННИЙ ЧАС.

1. Довгий строк експлуатації.Строк експлуатації діодів більше 50 000 годин (підтверджено випробуваннями). При цьому, на протязі усього строку служби не міняють основні характеристики: силу та випромінювання світла.

2.  Низьке енергоспоживання.В порівнянні з лампами розжарювання, ДРЛ таДНаТзнижується енергоспоживаннявід 2 до 4 разів.

Що таке світлодіодна стрічка

Світлодіодна стрічка–це гнучка стрічка, що являє собою плату з контактами, на ній розміщені SMD діоди на деякій відстані один від одного. Для обмеження току що протікає на стрічці припаяні резистори. Світлодіодна стрічка –це потужний інструментдизайнерів та проектних компаній, а також тих, хто хоче добавити стилю в своєму будинку, візуально розширити простір, закрити від очей джерело світла, залишивши лише рівномірне освітлення. Світлодіодне підсвічування стелі роблять самеза її допомогою.

Установка та специфіка енергометра LM602

Як підготовити енергометр (энергометр) до роботи. Як з ним працювати. Попробуємо розібратися з цим приладом в нашій статті.

В першу чергу зніміть пластиковий язичок з батарейного відсіку вимірювача потужності, підключіть електроприлад до вимірювача потужності, і нарешті, підключіть прилад до джерела живлення. Дисплей засвітиться.

Дисплей має три зони:

- Перша зона - показує час роботи приладу під нагрузкою;

Як підібрати додому картину

Первая любовь

Репродукція (фр.reproduction — відтворення) — масове відтворення художнього чи фотографічного оригіналу поліграфічним методом, переважно в зменшеному масштабі.

Страницы